11 299 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BLUETOOLS |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | брутто 840х720х420 мм |
| Додатково | транспортувальні колеса; фіксатор перекидального колеса; гумовий ремінь - 1 шт. |
| Діаметр отвору | 375 мм |
| Матеріал вінця | чавун |
| Напруга живлення | 220 В |
| Обсяг | 140 л |
| Об'єм готової суміші | max 110 л |
| Потужність | 800 Вт |
| Привід | вінцевий |
| Швидкість обертання валу | 25-30 об/хв |