| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biltema |
| Країна виробник | Швеція |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 1.1 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.3 л |
| Об'єм паливного бака | 2.6 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів вала двигуна | 4800 об/хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 4 |
| Розетки | 1х16 А, є вихід 12 В (5 А) |