| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aksa |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 485 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 4.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.35 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 3.33 |
| Потужність двигуна | 3.8 |