| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 1.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 460 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Двигун | |
| Марка двигуна | Rato R80 |
| Об'єм двигуна | 98 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1 л/год |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Додатково | вихід 12 В, мідна обмотка альтернатора |
| Розетки | 1х16А (220 В) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 6 |
| Стабілізація напруги | да (електронна) |