|
| Виробник | GTM |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Час безперервної роботи (при навантаженні 50%) | 9 г |
|
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 82 дБ |
|
| Вага | 44 кг |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 685 мм |
| Ширина | 515 мм |
|
| Марка двигуна | DK180F |
| Об'єм двигуна | 312 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 1.5 л/год |
|
| Комплектація | відвертка, трубний ключ, вилка 220 У 16 А, вилка 220 У 32 А, клемми з затисками 12 В |
|
| Потужність двигуна | 9.8 |
| Розетки | 1 шт. на 16 А, 1 шт. на 32 А, вихід 12 В (8.3 А), USB-роз'єм |