Генератор бензиновий AL-KO 6500 D-C потужністю 5.5 кВт застосовується, якщо необхідно забезпечити електроенергією дачу, заміський будиночок, майстерню. Також до нього можна підключити електроінструмент, садовку, будівельне обладнання і так далі.

Агрегат особливо корисний в місцях, де не рідко бувають перебої в електромережі, або там, де мережа навіть не проведена.
Генератор бензиновий 5.5 кВт, придбати який можна в будь-який зручний для Вас час, володіє наступними перевагами:



Зверніть Вашу увагу на те, що генератор 5.5 кВт оснащений спеціальними демпфери, які гасять вібрацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 540 мм |
| Довжина | 675 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | AL-KO |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Споживання палива | 2.77 л/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час безперервної роботи | 9 |
| Потужність двигуна | 13 |