
15 594 ₴
Газонокосарка Oleo-Mac G48 PK Comfort Plus потужністю 4 л. с. призначена для того, щоб максимально рівно і якісно підрівняти рослинність на будь-якій території. Розрахована для обробки середніх за розміром площ.

Газонокосарка бензинова для нерівного ділянки, купити яку Ви можете на цьому сайті, відрізняється такими перевагами:


Зручно, що така газонокосарка для будинку має індикацію наповнення ємності для трави.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Мульчування | Так |
| Тип пересування | Несамохідна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.4 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота обробки | від 28 до 75 см |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Об'єм двигуна | 140 см. |
| Потужність | 4 к.с (2.9 кВт) |
| Різальна система | ножова |
| Система регулювання висоти ножа | незалежна |
| Тип двигуна | Emak K 500 OHV |
| Травозбірник | 70 л, комбінований |
| Ширина обробки | 460 мм |