| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские харакеристики | |
| Блок живлення | 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 1850 Вт |
| Довжина | 115 см |
| Висота | 190 см |
| ІЧ довжина хвилі панелей | 5-15 мкм |
| Кількість нагрівачів | 8 шт |
| Кольоротерапія | так |
| MP3-плеєр з FM-радіо | так |
| Іонізатор | так |
| Тип нагрівача | керамічний |
| Кількість місць | 2 людини |