Основні
Тип драбини
Побутова
Конструкція драбини
Одностороння
Кількість ступенів
3 шт.
Максимальне навантаження
150 кг
Вага
5.1 кг
Матеріал
Метал
Гарантійний термін
36 міс
Користувальницькі характеристики
Висота до платформи (А)
70
Висота драбини (В)
104
Ширина драбини (D)
75
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Вес | 5.07 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 0.7 м |
| Габаритні розміри | 1165x470x60 мм |
| Цвет | Серебряный |
| Кількість секцій / сходинок | 1х3 |
| Робоча висота | 2.6-3 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |