Країна виробник
Україна
Тип драбини
Побутова
Конструкція драбини
Одностороння
Кількість ступенів
4 шт.
Максимальне навантаження
150 кг
Вага
7.6 кг
Матеріал
Метал
Гарантійний термін
36 міс
Користувальницькі характеристики
Висота до платформи (А)
92
Висота драбини (В)
127
Ширина драбини (D)
97
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Вес | 7.6 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 0.92 м |
| Габаритні розміри | 1420х475х60 мм |
| Цвет | Серебряный |
| Кількість секцій / сходинок | 1х4 |
| Профіль | прямокутний |
| Робоча висота | 2.6-3 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |