Країна виробник
Україна
Тип драбини
Побутова
Конструкція драбини
Одностороння
Кількість ступенів
3 шт.
Максимальне навантаження
150 кг
Вага
5.8 кг
Матеріал
Метал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Вес | 5.8 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 0.7 м |
| Габаритні розміри | 1160x480x60 мм |
| Цвет | Серебряный |
| Кількість секцій / сходинок | 1х3 |
| Профіль | прямокутний |
| Робоча висота | 2.1-2.5 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |