Матеріал
Сталь
Користувальницькі характеристики
Вага
6.6 кг
Висота до платформи
0.5-1 м
Габаритні розміри
1420х470х110 мм
Колір
Антрацит
Кількість секцій / сходинок
1х3
Максимальне навантаження
150 кг
Робоча висота
2.1-2.5 м
Тип
драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Вес | 6.6 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 0.67 м |
| Габаритні розміри | 1420х470х110 мм |
| Цвет | Антрацит |
| Кількість секцій / сходинок | 1х3 |
| Робоча висота | 2.1-2.5 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |