| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квітка |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| Вес | 19.4 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити сходинки | 318х31х31 мм |
| Висота у вигляді /\-драбини | 2.27 м |
| Висота у вигляді помосту | 1.26 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 4.70 м |
| Висота у складеному вигляді | 1.26 м |
| Кількість секцій / сходинок | 4х4 |
| Профіль | 1.2 мм |
| Габарити платформи | 1157х315 / 855х315 мм |
| Додатково | посилені замки |
| Тип стремянки | Профессиональная |
| Конструкция стремянки | Двухсторонняя |