| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Пользовательские характеристики | |
| Електродвигун | 230В/50Гц |
| Потужність | 3000Вт |
| Електропривод | 3 двигуна по 1000 Вт |
| Рівні потужності | 1000/2000/3000 Вт |
| Максимальний негативний тиск | 23 кПа |
| Ємність | 80л |
| Вага | 29 кг |
| Розміри упаковки | 57х60х96 см |