| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 76х263х104 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм мм |
| Комплектация | додаткова рукоятка, інструкція з експлуатації |
| Мощность | 750 Вт |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Тип питания | від мережі (220 В) |
| Скорость вращения вала | 12000 |