| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | NEO Tools |
| Тип | Ящик |
| Количество отделений/карманов | 3 |
| Материал | Пластмасса |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 400 мм |
| Додатково | |
| Додатково | є знімний лоток, органайзер на кришці з 4 відсіками, колеса для транспортування |