| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hecht |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип пересування | несамохідний |
| Потужність | 1400 Вт |
| Робоча ширина | 34 см |
| Ємність кошика для трави | 35 л |
| Рекомендована площа | 600 м2 |
| Висота зрізу | 25-65 мм |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 5 |
| Вага | 12 кг |
| Розміри упаковки | 655х400х325мм |