| Модель двигуна | Електричний, 230В/50 Гц |
| Потужність | 800 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-1000 об/хв |
| Частота ударів | 0-5000 |
|
Максимальний діаметр свердління, метал |
13 мм |
|
Максимальний діаметр свердління, бетон |
26 мм |
|
Максимальний діаметр свердління, дерево |
30 мм |
| Вага | 3,1 кг |
| Розмір упаковки | 305 х 380 х 105 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Hecht |
| Страна производитель | Чехия |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |