3 850 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Lithium+ / IntelliCell |
| Швидкість обертання валу | 7500 об/хв |
| Зовнішній діаметр | 115 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Додатково | блокування шпинделя, захист від випадкового включення інструменту, 3-х позиційне регулювання положення додаткової рукоятки |
| Комплектація | додаткова ручка, захисний кожух, шліфувальний диск, ключ, АКБ та ЗП в комплект не входять |
| Вага | 2.58 кг |