| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JS |
| Пользовательские характеристики | |
| Потужність | 750 Вт |
| Тип двигуна | щітковий |
| Кількість коливань / ходів | 3000 ход/хв |
| Амплітуда коливань / ходів | 24 мм |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 120 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 25 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Тип кріплення | безключове (універсальне) |
| Додатково | маятниковий хід, регулювання обертів |
| Комплектація | напрямна лінійка, інструкція, картонна упаковка |
| Габаритні розміри | 290х80х214 мм |
| Вага | 3.6 кг |