| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Кут нахилу / повороту | 45° |
| Ступені маятникового ходу | є |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Амплітуда коливань / ходів | 23 мм |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 90 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 20 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Додатково | регулювання кількості ходів |
| Комплектація | пиловідвід 457801-1, пилозахисна кришка, накладка для захисту від подряпин, акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять |
| Габаритні розміри | 237x76x186 мм |
| Вага | 1.8 кг |