| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Кут коливання | 3.2° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість коливань / ходів | 6000-20000 об/хв |
| Тип кріплення | OIS |
| Комплектація | без АКБ та зарядки |
| Габаритні розміри | 326x80x122 мм |
| Вага | 2.2 кг |