| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити оброблюваного матеріалу | 51 / 51 мм |
| Габарити полотна | 730х13х0.5 мм |
| Швидкість різу | 192 м/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додатково | є підсвітка |
| Комплектація | без акумулятора та зарядки |
| Габаритні розміри | 373x162x223 мм |
| Вага | 3.3 кг |