| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість коливань / ходів | 0-3000 ход/хв |
| Амплітуда коливань / ходів | 32 мм |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 255 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Комплектація | без АКБ та ЗП |
| Габаритні розміри | 439x83x231 мм |
| Вага | 3.7 кг |