| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість коливань / ходів | 1900 ход/хв |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 2.5 мм (200 Н/мм²) |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 1.6 мм (400 Н/мм²) |
| Комплектація | акумулятор та зарядка в комплект не входять |
| Вага | 2.2 кг |