| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Вес | 3.1 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Швидкість обертання валу | 4200 об/хв |
| Зовнішній діаметр | 136-150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Глибина пропилу (90°) | 57.5 мм |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Габаритні розміри | 267х186х250 мм |
| Вага | 3.1 кг |