| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Вес | 4.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Швидкість повітряного потоку | 220 м/с |
| Напруга акумулятора | 14.4-18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Комплектація | без мережевого адаптера, акумулятора і зарядного пристрою |
| Габаритні розміри | 315x480x600 мм |
| Вага | 4.7 кг |