| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Напруга акумулятора | 14.4-18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зовнішній діаметр | 235 мм |
| Продуктивність | 4.6 / 3.8 / 3.0 куб.м/хв |
| Комплектація | без мережевого адаптера, акумулятора і зарядного пристрою |
| Вага | 2.6 кг |