| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга акумулятора | 18 В / 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Швидкість обертання валу | 0-6800/0-9700 об/хв |
| Руків'я | D-подібна |
| Комплектація | АКБ та зарядка в комплект не входять |
| Габаритні розміри | 987x318x175 мм |
| Вага | 2.8 кг |