| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Напруга акумулятора | 14.4-18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |
| Світловий потік | 750 лм |
| Потужність | 20х10 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту | IP64 від АКБ / IP63 від мережі |
| Комплектація | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Габаритні розміри | 214x261x328 мм |
| Вага | 2 кг |