| Номінальна споживана потужність | 701 W |
| Частота обертання холостого ходу | 15.000 – 30.000 об./хв |
| Патрон | Затискна цанга Ø 4 та 6,3 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| L-BOXX 136 1 600 A00 1RR |
✓ |
| Алмазний кільцевий різець, 12 мм 2 608 620 211 |
✓ |
| Алмазний кільцевий різець, 25 мм 2 608 620 214 |
✓ |
| Алмазний кільцевий різець, 35 мм 2 608 620 216 |
✓ |
| Алмазний кільцевий різець, 8 мм 2 608 587 156 |
✓ |
| Алмазні фрези 2 608 620 218 |
✓ |
| Шланг пиловідведення 2 607 002 626 |
✓ |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 1.5 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 701 Вт |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 36 мес |